Detaylar

Kategori Çocuk Kitapları
Yayıncı Tudem Yayınları - Kültür
Liste Fiyatı 39.00
Format Kitap
Barkod 9786052850374
Yayın Tarihi 2019-08-28
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 256
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Tom Gates - Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok...)

İngiliz yazar Liz Pichon'ın, 43 ayrı dile çevrilen ve 7 milyona yakın okura ulaşan Tom Gates serisinin 10. kitabı Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok...) raflarda! Parlak fikirleri, şaşırtıcı yetenekleriyle yerinde duramayan Tom, 10. macerasında, kötü giden bir tatili tersine çevirmenin yollarını arıyor!
Başta Roald Dahl En Komik Kitap Ödülü olmak üzere pek çok ödüle değer görülen Tom Gates dizisinin yeni halkası, önceki kitaplardan çok daha fazla çizim ve oyun sayfası içeriyor.
Yarıyıl tatili gelip çatmıştır. Tom ve ailesi tatili Çam Ağacı Yöresi adındaki bir kamp alanında geçirmeye karar verirler. İnceledikleri broşürlere göre bu kamp alanı daha önce gittikleri yerlerden çok daha lüks görünmektedir. Üstelik çadır yerine mobil villada kalacaklardır. Oysa hiçbir şey planladıkları gibi gitmez. Tatil boyunca yağmur ve binbir terslik peşlerini bırakmaz. Neyse ki Tom'un şahane tatil günlüğü ve yaratıcı fikirleri imdada yetişir de tüm olumsuzlukara rağmen dolu dolu bir tatil geçirmeyi başarırlar.
10. serüveninde, yaratıcı etkinlik ve çizim sayfalarıyla okurlarını kitapla daha da bütünleştiren Tom Gates, parmak sineması, folyodan örümcek yapma, pipet karalaması, Tatil Ödevi Metre gibi dahiyane buluşlarıyla çocuklara eğlenceli bir okuma deneyimi vadediyor.
Özgün içeriği ve sayfa tasarımıyla fark yaratan Tom Gates serisi, okuma güçlüğü çeken çocukları kitapların renkli dünyasıyla buluşturarak önemli bir misyon üstleniyor.

Emeği Geçenler

Yazar   : Liz Pichon
Çevirmen   : İpek Güneş Çıgay

Satış

% 30
indirim
27.30
Liste Fiyatı : 39.00
Kazancınız : 11.70

Stokta yok
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.