Detaylar

Kategori Aile Kitaplığı
Yayıncı Timaş Yayınları
Liste Fiyatı 27.50
Format Kitap
Barkod 9786050817638
Yayın Tarihi 2019-05-17
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 47.Baskı
Sayfa Sayısı 192
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 155 X 215

Mahremiyet Eğitimi; Nezaket ve Zarafet için

Birçok anne-baba çocuklarını kötü niyetli kişilerden korumak için tanımadığın biri sana şeker verirse oradan kaç gibi tavsiyelerde bulunur. Bir kısım anne-baba da çocuklarının iyiliği için üzerlerinde baskı kurup korkutmak, onları tehdit edip sindirmek zorunda olduklarına inanır.

Çocuğu korkutarak ve ürküterek mahremiyet bilinci kazandırmaya çalışmak, onu sosyal yaşamda korunaksız kılar. Böylesi çocuklar hayata karşı güvensiz, başkalarına karşı şüpheci, dost ve arkadaş edinmede yeteneksizdirler?

Halbuki Mahremiyet Eğitimi bir nezaket eğitimidir? Bu sayede çocuk kendini saygın hisseder, olumsuz bir tavır karşısında güçlü bir duruşla kendini koruyabilir.

Pedagog Dr. Adem Güneş bu eserinde, bir yandan çocuklara zarafet ve nezaket kazandıran, diğer yandan kendilerini kötü niyetli kişilerden koruyacak güce eriştiren Mahremiyet Eğitimi'nden bahsediyor. Her anne-babanın ve öğretmenin bilmesi gereken temel prensipleri adım adım okuyucusuyla paylaşıyor.

Kitabın en güzel yanı, örnek olaylarla net öneriler sunması. Çocuğu olan veya çocuk bekleyen anne-babalar mutlaka okumalı.
-S. Erdoğan, 27-

Çocuk eğitimi üzerine kesinlikle okunması gereken bir kitap. Okurken hem çocuğumu hem kendimi daha iyi tanıdım, çocuk ebeveyn ilişkisinin nasıl olması gerektiğini kavradım.
-D. Yaprak, 32-

Anne - babaların en çok zorlanacağı konulardan biri üzerine tam bir başucu kitabı. Alın okuyun ve etrafınızdaki ailelere hediye edin.
-R. Durmaz, 43-

Emeği Geçenler

Yazar   : Larissa Zageris;Kitty Curran

Satış

% 20
indirim
22.00
Liste Fiyatı : 27.50
Kazancınız : 5.50

Stokta var

Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %20 indirim