Detaylar

Kategori Psikoloji
Yayıncı APAMER Psikoloji Yayınları
Liste Fiyatı 60.00
Format Kitap
Barkod 9786050629941
Yayın Tarihi 2021-03-27
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 144
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 160 X 235

Filial Terapi; Oyun Yoluyla Ebeveyn - Çocuk İlişkilerini Güçlendirme

Üçüncü edisyondan Türkçeye çevirisi yapılan Dr. VanFleet'in bu kitabı, Filial Terapi konusunda yazılmış benzersiz bir çalışmadır. Dr. VanFleet bu metni hazırlarken öyle coşkulu ve açık bir dil kullanmış ki ortaya hem tecrübeli hem de acemi klinisyenlere hitap eden anlaşılabilir ve ilham verici bir eser çıkmış.

Eliana Gil, PhD,

Virginia, Fairfax Gil Travma İyileştirme ve

Eğitimi Enstitütüsü Kurucu Ortağı

Alandaki son gelişmelerle güncellenmiş bu edisyon, Filial Terapi'yi besleyen teknik yaklaşımların ayrıntılı açıklamalarını ve bu yaklaşımların nasıl entegre edildiğini içeriyor. Filial

Terapiyi klinik çalışmalarında kırk yılı aşkın süredir uygulayan biri olarak Dr. VanFleet'in bu incecik kitaba sığdırmayı başardığı faydalı bilginin yoğunluğuna hayran kalmamam mümkün değil.

Barry G. Ginsberg, PhD,

İlişkileri İyileştirme Merkezinin Yönetici Müdürü, Relationship Enhancement Family Theraphy ve 50 Wonderful Ways to Be a Single-Parent Family kitaplarının yazarıTüm dünyada ve Amerika'da Filial Terapi'ye duyulan ilginin hızla arttığı şu dönemde tam da ihtiyaç duyulan güncel bir edisyon! Dr. VanFleet gerek Filial Terapi uygulamalarının yürütülmesinde işin nasıl yapılırına odaklanmasıyla gerekse Filial Terapi alanındaki araştırma ve uygulamaları anlamayı kolaylaştıran bilgiler vermesiyle gerekse de bu alanı çokkültürlülüğü baz alarak irdelemesiyle harika bir kitap çıkarmış ortaya. Bu kitap kesinlikle çocuklarla ve ailelerle çalışan her klinisyenin vazgeçilmezi olacak!

Heidi G. Kaduson, PhD, RPT-S,

New Jersey ve New York Monroe Township'de özel bir kurum olan

Oyun Terapisi Eğitimi Enstitüsü'nde Yönetici

Emeği Geçenler

Yazar   : Rise VanFleet
Çevirmen   : Hale Kahyaoğlu Çakmakcı
Çevirmen   : Sevcan Karakoç Demirkaya

Satış

60.00
Liste Fiyatı : 60.00
Kazancınız : 0.00

Stokta yok
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.